Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Večerně-noční plavba

Plavba dlouhá cca 65 minut je vypravována z Přístaviště Parkán po západu slunce, v okamžiku rozsvícení pouličních světel a hradu a zámku. S vyplutím se rozsvěcuje i podpalubí našich vorů. Plavba končí u Historického pivovaru Český Krumlov.

K plavbě je podáváno občerstvení formou nápoje (v ceně lodního lístku), který se servíruje na vor.

Termín večerně-noční plavby

15.6. - 21.7.21:00
22.7. - 18.8.20:30
19.8. - 31.8.20:00

Večerně-noční plavba

490.00 CZK/dospělý
nápoj v ceně lodního lístku
Trasa večerně-noční plavby

Přístaviště Parkán – Židovská synagoga –  Městský park – Jezuitská kolej – kostel sv. Víta – Rybářská ul. – Městské hradby – Paraplíčko – Egon Schiele Art Centrum (bývalý Měšťanský pivovar) – zámek – kostel sv. Jošta – ul. Parkán – Pivovarské zahrady – Historický pivovar Český Krumlov (bývalé vdovské sídlo Anny z Rogendorfu, matky Viléma a Petra Voka z Rožmberka) – náplavka RenPoint

Jak plavbu koupit

Plavbu na voru si můžete koupit buď na našich prodejních místech nebo přímo na voru* v Přístavišti PARKÁN. Pro jistotu místa doporučujeme plavbu objednat pomocí rezervačního formuláře, který naleznete zde. Nebo telefonicky na +420 605 218 018

*platbu v přístavišti lze provést platební kartou

Děti na voru

Děti máme rádi a jsou na voru vítány a to už od 1 roka života. Máme pro ně připravené i malé záchranné vesty, díky kterým se o ně nemusíte vůbec bát. Děti do 5 let si jízdu vychutnají dokonce zdarma!

Mazlíčci na voru

Berete své mazlíčky na dovolenou do Českého Krumlova? Nebojte se, na voru se svezou s vámi a ještě k tomu zadarmo! Jen prosíme o sdělení předem, děkujeme.