Zahájení plavecké sezóny 2020
Sezóna 2020 měla být zahájena velkou plavbou z Českých Budějovic do Hamburku. Koronovirová pandemie plány změnila, a tak bude plavecká sezóna zahájena malou plavbou na soutok Otavy s Vltavou.
Komorní akce 7. 5. 2020 připomene plavecké řemeslo na Otavě, které byla jednou z nejtěžších plavených řek voroplavby. Na tradičních veslicích LiteBoat plavci-veslaři splují na jeden z nejkrásnějších soutoků na Vltavě, pod Hrad Zvíkov.
Na plavbě se společně s plavci VOROPLAVBY Radka Šťovíčka setkají zástupci Vltavanu Davle. Plavba je připomenutím neuskutečněných oslav NAVALIS, svátku patrona voroplavců sv. Jana Nepomuckého, které se měli konat 15. 5. 2020.
Wohin weiter?
Plavecké kulatiny
Náš nejstarší plavec pan Václav Husa slaví 90. narozeniny
Mehr anzeigen
Den Vltavy
V neděli 15. 3. 2020 od 9:00 h. do 15:00 h. se koná ročník Den Vltavy. Přivítejte letošní jaro na řece v centru Prahy.
Mehr anzeigen
Den Vltavy
Bezpečnostní rada státu zakázala všechny hromadné akce s účastí nad sto lidí.
Mehr anzeigen